Moje výtvory

Duhová Zeď v Naší Třídě

27. dubna 2014 v 10:08 | Světlo
Takže. :)
Chci Vám ukázat něco, na co jsem vážně hrdá, i když to nevypadá nijak extrémně. Jsem na to ale hrdá, protože:

A) Ten vzor jsem vymyslela sama
B) Povedlo se mi to na tu zeď postupně propašovávat aniž by mi to sundal učitel
C) Našla jsem si zábavu do hodiny

A co to vlastně je?? :)
Jsou to... KOLEČKA!! Nebo tak tomu alespoň říkáme. Jsou to papírové obrázky, nalepená na třech zdech v naší třídě. Pracuju na nich rok. :D

Obličej z MightyBoosh

7. dubna 2014 v 20:44 | Světlo
U mě i u sestry teď probíhá renovace pokojů. Jedna ze soušástí toho mého je teď nově odličej ze seriálu MightyBoosh. Ten seriál moc známý není, ale já ho mám hrozně ráda :)

Vyrobila jsem to jenom z velkého kusu kartonu. Nic víc :)

Sbírka motýlů

3. března 2014 v 9:44 | Světlo
Znáte ten trik, že když chcete někoho domů pozvat na noc, řeknete mu: "Nechceš vidět moji sbírku motýlů??"
Moje sestra říkala, že by byla sranda takhle někoho pozvat a pak mu doopravdy ukázat sbírku motýlů :D .
Tak jsem jednu takovou primitivní, jen tak ze srandy, stvořila.


3 víkendové výtvory :)

20. února 2014 v 9:40 | Světlo
Tvořím hlavně přes víkendy. Ten poslední byl velmi hojný, hned tři malé obrázky :D


Ten první je škraboška do školy. Jdeme na nějakou exkurzi, kde máme mít masky. :O To jsem teda zvědavá...


Další je další galaxye :D Tentokrát aplikovaná jen na malou čtvrtku.A to nejlepší na konec - jako jsem vyráběla ze starých časopisů bulvárního slona, zpatlala jsem obrázek plný trojúheníků vystřižených na různých zajímavých obrazcíxh v časopisech :) Některé jsou textury zvířecích srtstí, nebo šupin, další koruny stromů, jindy voda, nebo třeba trojúhelník z nějakého kusu obečení :) Docela se mi to líbí.
Galaxy drak

17. února 2014 v 9:32 | Světlo
Moje posedlost galaxyí začíná už trochu přerůstat. A trochu mě to děsí :D Podle feng-šu-ej (píše se to jinak, ale já nevím jak :D) má v domě nebo bytě ke každé světové straně směřovat jiné zvíře. Pokud je jeho element správně vyvážený přináší to obyvatelům různé dobré věci...

Na sever má směřovat želva.
Na jih fénix.
Na východ zelený drak.
A na západ maý tygr.

Můj táta má v ložnici už všechny, kromě fénixe a dnešní článek je o zeleném drakovi.
Dneska nekvalitu fotek nesvádím na foťák ani na moji unavenou třesoucí se ruku. Dneska to svedu na to, že tenhle odbaz vysí nade dveřmi, které jsou sami vysoké asi dva metry :o Takže jsem si vylezla na stoličku, která se hrozně kymácela.


A tohle je ohromný bizon z Pražšké zoo, který nemá s drakem nic společného :D Tady je fotka rozmázlá zase proto, že jsem ji přibližovala. Bizoni byli hrozně daleko. Tenhlet byl strašně obrovský. Skoro jsem se ho bála...

Let´s plant a tree :)

17. února 2014 v 9:18 | Světlo
Mé životní motto je "Sázejme stromy!"
Aplikovala jsem ho do svého výtvoru... :))Bulvární slon

16. února 2014 v 10:39 | Světlo
V rámci velikého úklidu jsem likvidovala tu spoustu časopisů, co se mi za roky namnožily :D Nechtělo se mi to vyhazovat úplně všechno, tak jsem začala pracovat na výtvorech rávě časáků. Už mám dva obrazy a jeden z nich je tenhle slon :) Docela se mi líbí, zkusím udělat ještě další žurnální tvory ;)

Jinak, co se mě týče, změnila jsem vyzáž blogu. Úplně. Pokud na tenhle zapadlý a nikým známý blog někdo zajde, budu moc ráda, co na vzhled blogu říká :)


Prasátko :) jen tak, bezdůvodně...

Galaxy obrazy

9. února 2014 v 9:04 | Světlo
Jak je vidět na pozadí blogu, propadla jsem kouzlu galaxy motivu :) Učím se ho namalovat, tady jsou výsledky mého snažení :)

Můj úžasný Samsung Galaxy young :DD

Ochránkyně pižam

23. ledna 2014 v 7:44 | Světlo
Inspirací mi byla kočka Šklíba z Alenky v Říši divů, já ji jen trochu pozměnila a namalovala do vnitř skříně k přihrádce s pižamem.
Celou skříň mám pomalovanou, chystám o ní jednotný článek, teď jsem Vám ale musela tuhle micinu ukázat :)
Zas a znovu se omlouvám za kvalitu, pracuji na tom :)
Taková rozplýnavost :D nebo to takalespoň mělo vypadat... Prostě neumím fotit a ještě mám blbej foťák, ale učím se, učím se... Což mi připomíná, že bych měla dělat Čtenářský deník...

Černoška

15. ledna 2014 v 19:20 | Světlo
Černošku jsem stvořila ve škole na výtvarce. Tuším, že jsme měli dělat nějký lodičky ze soli či co, ale já si prostě vzala čtvrtku, pastelky (který učitelka nemá ráda, přitom pastelky jsou nejlepší!) a začala tvořit. Má to být běžkyně. Pozadí má značit fantasii. Je to takový pokus, pracuju na verzi giogondama (takovýma uhlovo/voskovýma tužkama).
Běžkyně tady má smbolizovat propojení ducha s tělem. Sluchátka šílenství (stejně tak různobarevné oči) a vlastní svět. Proužkované tričko se mi v té době líbilo a dredy tu mám pro vyznačení krásy, protože mi přišlo, že culík je nudný a rozpuštěné vlasy by se běžkyni pletly. :D Neonová čelenka nemá žádný význam. Jak tedy vydíte je to vééélmi fylozofické dílo :o :D
Opět se omlouvám kvlůli kvalitě fotek. Ten foťák je strašnej -_-

Duch moře

14. ledna 2014 v 12:35 | Světlo
Tohle je jeden z mých oblíbených kreseb :)Přiznám se, že námět jsem nevymyslela já, pouze jsem pozměnila pozadí a mimiku obličeje (to ale jen nepatrně). Námět pochází z knihy Abarat od Clive Barkera.

Nechci tu psát o tom, jak neumim kreslit a jak je to ošklivý, protože mě strašně irituje, jak je na nějakym blogu obraz na úrovni Mony Lisi (jsem líná si najít, jak se píše Mona Lisa) a u toho nápis "Já tak neuím kreslit" nebo "Toto je tak škaredé" "Byl to jen pokus" a pod.
Tak jenom dodám - Stála nade mnou učitelka a asi jí vadilo, že kreslím logycké věci a nedělám nějaký to jejich "Tisknutí listů" či co jsme to měli dělat :D

A moc se omlouvám, kvůli kvalitě fotek, máme jenom starý foťák. I přesto, že držím ruce klidně a rovně, jsou rozmazané, nebo přinejmenším nejasné :(

Pokus o upravování fotek :D No, ještě se učím mno :D
Škoda toho foťáku, jinak by byl blog plný detailů :)
Tohle nebyl pokus o upravování fotek, tohle je náš foťák :D Tenhle obraz jepokus o napodobení toho předchozího temperami, jak ale sami vydíte, ten první je o hodně lepší :)
 
 

Reklama