Deník

Výzva | Uznávám, jsem trapná :D

3. dubna 2014 v 13:49 | Světlo
Ef, dobře.
Právě jsem si zrušila Facebook, protože jsem se nas*ala sama na sebe. Je strašně, ale strašně hypstersky trapný řešit hubnutí!!! Přísahám, že kromě receptů tu už o tom nebude zmíňka. Články neodstraním, ale zapřísahámvám se a omlouvám se, že už to nebudu řešit jako ty hypstři z FB, co maj "swag".

Jenom prostě hlášení, že pardon. :D

V celém článku na Vás čekají fantasi obrázky jako omluva :)

Várka obrázků

24. března 2014 v 17:23 | Světlo
Sice tu není rubrika přímo o obrázcích, to ale neznamená, že tu žádné nebudou :) Přináším jich denní várku...
(34) Tumblr
I'm feeling 29! / via Tumplr
(23) Tumblr
P★RADISE
Tumblr - image #1537196 by lovely_jessy on Favim.com
Narnia?!
(100+) outfit | Tumblr
@TopShopinnock | Twitter

Výzva | Hlášení úspěchu a nový cíl

11. března 2014 v 16:10 | Světlo
Takže. Ta moje výzva, kterou jsem spamovala blog v poslední době se celkem zdařila. I když má být ukončená až 30. dubna, už mám 58 kg. Příjde mi to dobré. Dala jsem si jiný cíl - ani né tak štíhlost, ale svaly. Jak cvičím Jiliam Michaels, na rukou mi nepatrně (bohužel jen nepatrně) vystupují takové rozotmilé svaly :D

Takže, když to vidím, bych hrozně chtěla být namakaná :) Zatím se mi daří, ale dělám na tom jenom dva týdny, takže musím vydržet a udržet... Snad to vyjde :)
Remember | via Tumblr

Spoléhám na tebe, Jiliam!! :)

Výzva | No jasně mami, jsem úplná anorektička!!

1. března 2014 v 13:53 | Světlo
První čtyři dny jsem měla vážně hlad, chtěla jsem cukr... Ale přečkala jsem to, vzbudila jsem se s nejlepší náladou, jakou jsem letos měla, protože již po pěti dnech mám jedno kilo dole!! :))

Našla jsem si spoustu dietních a vážně dobrých receptů, naučila se odolávat... Začalo se mi dařit.

Ale samomzřejmě. Máma.
Vždycky jsem měla s mamkou dobrý vztah, ale jí asi i přesto, že mám čtyři kila nadváhu (a to i stím, které jsem teď schodila) jí připadá, že to přeháním a že ze mě za chvíli bude anorektička. No úplně. Jak asi, když jím šestkrát denně, akorát zeleninu, ovoce a jogurty?!

Ale nejhorší je to, co mi dělá. Peče, kupuje dorty a chlebíčky. Naloží mi tři knedlíky a asi dva litry guláše na megatalíř.
A to se pak těžko hubne...

Já si potřebovala postěžovat a to i když sem nikdo nechodí mi tohle přijde jako dobrý vybití vzteku...

Odpočinkové obrázky

28. února 2014 v 8:39 | Světlo
Takže. Prosím všechny, kdo si toto přečtou, ať mi drží palce. Jsem odhodlaná uklidit skříň v koupelně. A jelikož se mi do toho nechce, sedím na počítači a píšu články na blog... :D

TumblrAntique Copper Bronze-wax Cords Bracelets for Gift
Untitled😍
Colorful Cake😂❤️
JachnaLovely Cupcake

Výzva | Glykemický šok

28. února 2014 v 7:59 | Světlo
Uběhly jenom čtyři dny od mojí razantní změny v jídelníčku a začátku se sportem. Což znamená, že jsem se dostala do fáze, kdy nevidím výsledky a měsíčky jsou letní dovolená, oproti tomuhle glykemickýmu šoku...

Je to strašný!! Všechno, ale vážně všechno mě tak strašně se*e!!


Na houby je to, že bych si šla nejradši zaběhat - hubla bych tím a ještě se uklidnila. Jenže kdybyste viděla ten hnus, co je venku!!!
Leje. Je tam zima.
Dobře. Nemůžu běhat. Tak proč si nezacvičím?? Protože já blbá citlivla nejsem schopná cvičit před lidma. A jelikož mám propojenej pokoj s chodbou, v obýváku je mamka a v koupelně už vážně není místo, sedím místo produktivních čiností u počítače.

A jím při tom banán, večeři. A je to šikovná věcička. V banánech je spousta rychlých cukrů, které mi dodají energii, ale nepřiberu po nich :)


Bože :D Já už jsem jak ty ženský z časopisů...

Výzva | Úvodem...

24. února 2014 v 19:31 | Světlo
No... Nechci tady hned na začátku nadávat jako hipster, jak jsem hrozně tlustá, protože když je někde něco takovýho napsaný, všem je jasný, že to psala nějaká tak pětapadesátikilová holčička.

Já mám vlastně už od školky problémy s váhou. A být už jako šestiletý mrňosek obezní, to je prostě - s prominutím - průser.
Během posledních tří let jsem zhubla (zdravá strava + trampolína) 32 kg.

Jenže teďka, kdy se začínám zajímat už dokonce i NĚKOHO ( :D ) si uvědomuju, že body mají ty, které jsou v pase tenké jako rybí kost... Já nikdy nebuud hubeňoučká, to ani nechci, ale chci být... prostě hezká. :)

Bylo mi jasné, že neschodím bez motivace nezhubnu, a jestli, tak jen zanedbatelně. Pokusila jsem se soupeřit v hubnoucím zavodě s kamarádkou, ale to pořád nebylo dost.
A až dnes, 24. února 2014 jsem na sebe vzala břemeno v podobě výzvy, která zní; "Pokud do 30. dubna 2014 nebudu vážit méně než 58 kg, zmaluju si řasenkou obočí, rtěnkou si udělám tváře, nasadím si klaunský nos, rozcuchám se, nasadím si klobouček a takhle zamškarýnovaná (nové slovo :D ) pojedu dvě stanice metram tam a zpátky (celkem 4 stanice). Kamarádky mají povoleno fotit a natáčet."


Holky měly i horší a těžší úkoly, ale tohle mi jako motivace stačí...

Startovní míry:

Váha: 61 kg
Obvod pasu: 78 cm
Obvod boků: 105 cm
Obvod stehen: 63 cm
Obvod lýtek: 39 cm

A jak na to půjdu??

Už kašlu na diety. Prostě omezím jídlo. Nebudu ujídat a zmenším porce. Zasytím se ovocem a zeleninou. Jídlo ale nestačím. Jdu do hubnutí se cvičebním plánek od Jiliam Michaels, můžete ho vyzkoušet zde: http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8#aid=P-fyllhx_u4
(Tohle je odkaz na level 1, dohromady jsou 3)

Prosím, držte mi palce! :D
 
 

Reklama