Duben 2014

Duhová Zeď v Naší Třídě

27. dubna 2014 v 10:08 | Světlo |  Moje výtvory
Takže. :)
Chci Vám ukázat něco, na co jsem vážně hrdá, i když to nevypadá nijak extrémně. Jsem na to ale hrdá, protože:

A) Ten vzor jsem vymyslela sama
B) Povedlo se mi to na tu zeď postupně propašovávat aniž by mi to sundal učitel
C) Našla jsem si zábavu do hodiny

A co to vlastně je?? :)
Jsou to... KOLEČKA!! Nebo tak tomu alespoň říkáme. Jsou to papírové obrázky, nalepená na třech zdech v naší třídě. Pracuju na nich rok. :D


Co nám napovídá google...

18. dubna 2014 v 9:14 | Světlo |  Moje postřehy
Google je asi nejpoužívanější vyhedávač a má spoustu skrytých funkcí (například letadýlko v google mapách, pacman v obrázcích nebo kaluž vody v monitoru, kdo nezná, určitě se koukněte sem :) http://www.extra.cz/10-skrytych-forku-ve-vyhledavani-na-google-zkuste-si-je-vsechny )

Já sem si dneska hrála s vyhledávačem a o ty nejlepší hlášky, které si na mě google připravil, se s Vámi prostě musím podělit :DProč je všude maso?!

9. dubna 2014 v 20:34 | Světlo |  Moje postřehy
Začalo to tím, že u nás ve školní jídelně zavedli nově tři jídla místo dvou. Všichni jsme se hned těšili a vesele si obědnávali. Ten první týden jsem si zachovávala nadšení a bavilo mě koukat, jak jsou v jídelně tři výdejní pultíky místo dvou. Asi tak ten první týden no. Čili do té doby, než mi přesně došlo složení vydávané stravy. Uvedu příklady: (Teďka si je vymýšlím, ale takhle nějak to to vypadá.)

Den 1.
Jídlo 1 - Kuře na paprice s rýží
Jídlo 2 - Svíčková s knedlíkem
Jídlo 3 - Buchtičky se šodo

Den 2.
Jídlo 1 - Vepřové kostky s těstovinami
Jídlo 2 - Plněné bramborové knedlíky uzeným masem
Jídlo 3 - Sekaná s bramborovou kaší

Všimli jste si?? Máme na výběr maso nebo sladké. Maso nebo sladké. Maso. Maso. Maso. Vražda. Maso. Zmařený život. Cukr. Maso.

Obličej z MightyBoosh

7. dubna 2014 v 20:44 | Světlo |  Moje výtvory
U mě i u sestry teď probíhá renovace pokojů. Jedna ze soušástí toho mého je teď nově odličej ze seriálu MightyBoosh. Ten seriál moc známý není, ale já ho mám hrozně ráda :)

Vyrobila jsem to jenom z velkého kusu kartonu. Nic víc :)


Výzva | Uznávám, jsem trapná :D

3. dubna 2014 v 13:49 | Světlo |  Deník
Ef, dobře.
Právě jsem si zrušila Facebook, protože jsem se nas*ala sama na sebe. Je strašně, ale strašně hypstersky trapný řešit hubnutí!!! Přísahám, že kromě receptů tu už o tom nebude zmíňka. Články neodstraním, ale zapřísahámvám se a omlouvám se, že už to nebudu řešit jako ty hypstři z FB, co maj "swag".

Jenom prostě hlášení, že pardon. :D

V celém článku na Vás čekají fantasi obrázky jako omluva :)


To jako vážně??!

1. dubna 2014 v 9:16 | Světlo |  Moje postřehy
Ahoj :) musím Vám napsat o něčem, co se mi stalo, nebo spíš co jsem vyslechla. O odpoledce jsem stála opřená o menší sámošku "žabku" a čekala na holky, že vyrazíme kecat na hřiště. (Jo, jasně, že chodíme na hřiště, je tam zábava :D )

V klidu jsem se opřela o plechovou zeď a hrála si na mobilu, (V PixWords jsem poslední ve třídě :( ) když tam po chvíli přišly dvě holky. Vypadaly nejmíň na patnáct, já jsem oprotii nim byla o dost větší. Byly příšerně hubené, spíš vychrtlé. A teď nechci znít, jako nečí babička, ale ty holky byly úplně anorektický!! To oblečení, co měly na sobě, to dost podtrhovalo - jedna hodně mini sukni a přiléhavé tílko, přes které měla nějaký pléd, či co to bylo (na modu fakt nejsem expert) a ta druhá legíny a nějaké tričko. Plus strašně moc doplňků, boty na podpadku atd...

Ale to je klasika, to mě nijak nezaujalo. Stačí si vyjít do Prahy a člověk vidí extrémní tučnoty, extrémní vyžle... A jak jsou "vyzívavě" oblečený?? Ježiš, tak maj takovej styl, no. Prostě jsem se o ně nějak zvlášť nezajímala a snažila se přijít na to, jaké slovo má bejt sakra ten obrázek?!
Ty dvě holky si ale stouply ke koši přímo před vchodem do sámošky a bez ostychu, že je někdo uvidí nezletilé kouřit, si zapálily cigarety.

A ani toho jsem si nijak extra nevšimala, to člověk vidí taky denně. Stála jsem tam dál.

Zpozorněla jsem až, když se ty dvě začaly bavit. To sem se teda dozvěděla věcí!! A pochytila pár nových slov... :D
Ta konverzace vypadala přibližně takhle: (Píšu jen ty nejzajímavější úseky, poslouchala jsem je skoro čtvrt hodiny)

"Tak co, dala jsi??"
"Nedala, ale dám"
"Člověk dlouho nevydrží odolávat, mu pod čurákem málem rupou džíny."

"A seženeš mi to teda??"
"Se neposer čubko."
"Píčo, dělej, už to potřebuju!!"
"Si najdi svýho juniora."

" _Citovat nebudu (stydím se to napsat :DDD ) , ale řešily, jak probíhala procházka s nějakým klukem... TO jsem se dozvěděla věcí!! :DDDDD_ "

Když tu procházku začaly rozebírat ještě detailějc, zaplula jsem do uličky a oklikou to vzala zpátky ke škole a vyhlížela holky tam. Na hřišti jsem si pak parádně zadrbaly.

Je to divný, že dneska jdeme všichni do extrémů... Buďto jsou anorektičky, nebo velryby. Buďto jsou rodiny, které nemají peníze ani na kvalitní jídlo anebo boháči, co nevědí co s nimi. Buďto rodiče, kteří svoje děti nepustí ani na oslavu kamarádky, nebo rodiče, kterým je jedno, jestli je jejich dítě n drogách. A takhle bych mohla jmenota dál a dál...

Ale vážně, takovýho toho středu je čím dál míň!!

Toť byl názor čtrnáctiletý holky, která by se chtěla udržet ve středu. Po celý život.

A co vy?? Vyslechly jste si taky nějakou kuriozitu??

Na závěr doplňuji obrázky na zpestření článku :)

Looking for Alaska | via Tumblr
wedding dress wedding dresses