Moje hlava | Planety, světy a kouzelné bytosti

25. února 2014 v 20:30 | Světlo |  FantasMagory
Někdy od desíti asi do dvanácti, jsem měla takový debilní období, kdy jsem nebyla schopná se nějak prosadit v kolektivu. Tou dobou jsme se stěhovali a to nové prostředí bylo... inspirativní. :)

Magical animals Fantasy

Namísto toho, abych si našla spoustu nových kamarádů, jsem si je začala vymýšlet. Stvořila jsem vlastní svět. Pracovala jsem na sešitu, který jsem nadepsala "Kouzelné bytosti" a všechny, které jsem vymyslela, jsem tak nakreslila a popsala.


A nebyl to jen svět. Vymyslela jsem k tomu i příběh... :)

A nebyl to jen jeden svět!! Těch variant, druhů, iluzí... Vymyselala jsem toho tolik, že si to všechno už skoro ani nepamatuju. :D

Magical animals FantasyA tak šel čas v mém světě. Bylo to skvělý. Bezproblémový. Kdykoliv jsem mohla odejít ať je to, kde je to... Nenaděla jsem se a musela jsem podruhé měnit školu. A to byla ta chyba. Opustila jsem svůj svět. Vžila jsem se do skutečnosti. A ten rychlý přechod mě i něco stál...


Tuhle chybu jsem ale již po půl roce opravila. Tímto moc děkuju mojí mamince, která při mě stála, když jsem se po první pololetí rozhodla přestoupit na jinou školu. Na čtvrtou školu. Samozřejmě, začátky jsou vždycky nanic. Ale vrátila jsem se tam, kam patřím. Do své hlavy. K Meletovi, tomu kdo mi stojí po boku.


Žiju šťastně, jsem šílená, dělám neuvěřitelné kraviny a kdykoliv stratím elán k dalším blbostem, ohlédnu se za sebe. Otočím hlavu a vidím to, co mě k němu dokopalo předtím. Můj fantasy svět se propojil s reálným světem a já jsem se ukázala ve svém světle... Vždyť já jsem to Světlo :)

Dávám radu každému, kdo bude chtít; nebojte se vejít do jiného světa. Není to vyšilování. Je to naslouchání sobě samotnému. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik Ti je let??

0 - 6 0% (0)
7 - 9 0% (0)
10 - 12 27.3% (3)
13 - 14 18.2% (2)
15 - 16 18.2% (2)
17 - 19 18.2% (2)
20 - 30 9.1% (1)
30 -> 9.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama