Fashion TAG

19. ledna 2014 v 9:48 | Světlo |  TAGy
Abych blog trošku zaplnila, vyhrabala jsem v útropách dalších blogů tenhle Fashion TAG :) Co to vlastně je ten TAG?? Je to článek či video ve kterém zodpovídáme otázky na určité téma. Vzájemně se blogy a kanály TAGují. Já teda TAGnutá nejsem, ale tenhleten se mi zalíbil, tak tady je :)

1) Jak bys popsala tvůj styl??
Tričko, kalhoty na gumu, černý ponožky, kabát s obříma kapsama (tak velkýma, že nemusím nosit tašku) a pohorky. Moc mě baví oblékání, nakupování, koukání se na fashion videa... Ale sama se na nějaký "velký styl" necítím. Já si prostě ráno ze skříně vyndám nějaké tričko, kalhoty a jdu si dát velkou snídani :)

2) Co tvoří základ tvého šatníku??
No. Popravdě to jsou ohromné spoďáry. A potom ponožky a teprve pak se asi 60% oblečení skládá z jednoduchých triček. Mám jich asi 15.

3) Co je nejdražší věc v tvém šatníku??
Kabát za 800,- . Nemám ráda drahé věci a levnější kabát se nesežene. Potom mám ještě kvalitní boty na hory, kam často jezdíváme asi za 1 000,- . A že to jsou pohodlné boty, co mi pevně drží nohu na kozích hřbetech. :)

4) Jakou věc by sis přála pořídit??
Poslední dobou jsem ujetá na trička s potisky. Když si ale pořídím to úžasné tričko s NewYorku "The diet is over" budu xtá holka ve třídě, která ho má. A proto bych ráda zautočila na stránky jako je zoot, trikátor, nebo i zahraniční webovky. Problém je ale v tom, že i když bych si nákup objednala na dobýrku, poctivě pročetla smluvní podmínky, sama si to zaplatila a pokud by mě Kobra (přezdívka naší pošťačky) nezachytila doma, doběhla bych si pronákup na poštu, moji rodiče stejně nevěří e-nákupům. Ani jim to nezazlývám. Vono se to zdá složité, ale jednou...jednou je přesvědčím!!

5) Kolik utrácíš za oblečení??
Jak už jsem zmínila, nemám ráda předražené zboží (stejně ale toužím po tričku ze zootu za 400,- :DD), takže když jsem naposledy vyrazila na takové ty "velké" nákupy, utratila jsem "jen" 600,- . Což mi ale příde dobrý, když vezmu v potaz, že jsem si koupila dvoje kalhoty, tričko, šátek a brýle. Ceny jsou dneska hrozný.

6) Jaké jsou tvoje nejoblíbenější místa, kde nakupuješ??
Moje škola je asi 3 minuty chůze od velikého obchoďáku. Odtamtať ale mají oblečení skoro všechny holky ze školy. Mím lovištěm se stalo Václavské náměstí. Tolik hardáren a ještě Palladium na jednom místě jsem zatím viděla jen v Drážďanech. Nebo teda. Tam toho bylo víc. A to tam je toho prý ještě málo... wohou.

7) Jaká je tvá oblíbená vůně??
Chanell je Chanell, ale mojí nejoblíbenější vůní je hlína a bylinky... až nám uzrají, chystám se si vyrobit domácí parfém z bylinek. Pokud to uskutečním, určitě z toho bude článek na blogu. :)

8) Jaký styling vlasů se ti líbí nejvíc??
Dodržuji pravidlo, že nejhezčí jsou vlasy dlouhé a přírodní barvy. To, že mají být dlouhé dodržuji od doby, kdy mě kadeřnice opižlala asi o půlku délky. (Přitom jsem si přišla zastřihnou konečky o centimetr.) To, že mají být přírodní dodžuji od doby, kdy jsem si přišla udělat 3 blond melíry. V Mích plavých vlasech by to vypadalo hezky. Jenže ta kadeřnice (jiná, než ta, co mě oholila) mi obarvila celou hlavu a já musela bejt asi 2 roky blondýna!!! Na prvním místě se bojím zubaře, pak E.T.eho, potom ohně a pak kadeřnic. No a taky se bojím normálních doktorů a Toy Story.

9) Co si oblečeš, když máš narychlo odejít ven??
Když jdu na couračku po vsi, nebo po poli, nechám si svoje milované tepláky. Když mám jít mezi lidi, narvu na sebe to, co každý den - kalhoty, triko a kabát za 800,- .

10) Jmenuj modní trend, který by sis přála vrátit??
Mám pocit, že dneska je největší frajer, kdo má "swag" neboli styl. To před deseti lety to byli skejťáci. Ty aspoň něco uměli, to byli frajeři. A to bych chtěla vrátit. Dobu, kdy správnej frajer něco uměl. Ne, že bych něco uměla ale radši bych se to naučila, než stát každý ráno před skříní a rozmýšlela se, jestli si vezmu něco normálního, nebo se na to vykašlu a všechno schovám pod mikynu.

Tady Vám musím ukázat pár triček, po krerých si brousím zuby. A to tohle jen jen z e-obchodů! To vynechávám ty kamenné!! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříš v nadpřirozeno??

Ano 45% (9)
Ano, ale nejsem tím posedlý/á 40% (8)
Ani ne 10% (2)
Ne, je to blbost 0% (0)
Nechci tomu věřit 5% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama